close
دانلود آهنگ جدید

بازی ایرانی مبارزه در خلیج عدن منتشر شد

به دنـیا دانـلـود|دانلود رایگان بازی و نرم افزار خوش آمدید.

تبلیغات

جای تبلیغات شما

تبلیغات

بازی ایرانی «مبارزه در خلیج عدن» امروز در سراسر کشور منتشر می شود. این بازی که اولین گیم ارتش جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود، توسط استدیو «آمیتیس بازی رایان» برای رایانه های شخصی ساخته شده است و امروز در تهران و دیگر شهرستان ها توسط «اربطان بیست پویا» توزیع عمومی می گردد.این بازی یک اکشن تیراندازی اول شخص است که روایت گر عملیات نظامی ارتش ایران در منطقه ی خلیج عدن در مبارزه با دزدان دریایی سومالی می باشد.
از نظر گرافیکی و جلوه های بصری، به جرئت می توان گفت که این بهترین بازی ایرانی و بهترین بازی ساخته شده با موتور گرافیکی یونیتی(Unity) می باشد و تریلرها و تصاویر منتشر شده از بازی، حکایت از ظهور یک اکشن اول شخص ایرانی با کیفیتی نزدیک به استانداردهای جهانی می کند.
مبارزه در خلیج عدن یک بازی رایانه‌ای ایرانی در سبک تیراندازی اول شخص و اولین بازی رایانه‌ای ساخت ارتش جمهوری اسلامی ایران است که توسط استدیو آمیتیس بازی رایان تهیه و ساخته شده است و در یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۱ رونمایی شد در این بازی که در ۷ مرحله طراحی و تولید شده است بازی‌کننده در نقش یکی از تکاوران نیروی دریایی ایران به جنگ با دزدان دریایی منطقه خلیج عدن می‌پردازد. این بازی اولین بار در اولین دوره نمایشگاه بازیهای رایانه‌ای تهران واقع در برج میلاد به نمایش در آمد.
انیمیشن های این بازی بصورت دستی طراحی گردیده است

مسئولان ارتش ایران اعلام کردند که بازی کامپیوتری “مبارزه در خلیج عدن” را با موضوع نبرد نیروی دریایی ایران با دزدان دریایی به بازار عرضه کرده اند.
دریادار حبیب الله سیاری، فرمانده نیروی دریایی ارتش ایران در مراسم رونمایی این بازی که امروز یکشنبه ۲۱ خرداد (۱۰ ژوئن) در تهران برگزار شد، گفت: “جنگ نرم بحث امروز دنیاست و برخلاف جنگ سخت و فیزیکی، بدون کمترین هزینه و سر و صدا بیشترین تاثیر را بر جای می‌گذارد که یکی از ابزارهای این جنگ، بازی‌های رایانه‌ای است”.

به گزارش سایت ارتش جمهوری اسلامی ایران، در این بازی که در ۷ مرحله طراحی و تولید شده است بازی‌کننده در نقش یکی از تکاوران نیروی دریایی ایران به جنگ با دزدان دریایی می‌پردازد.
مجید جوشقانی، مدیر امور هنری ارتش درباره ویژگی‌های این بازی گفت که در این بازی به موضوع میراث فرهنگی توجه ویژه‌ای شده است و در مرحله‌ای از بازی، بازی‌کننده مجاز به تیراندازی به یک بنای تاریخی نیست و در صورت تیراندازی، به ابتدای آن مرحله برمی‌گردد.
او همچنین گفت که بازی‌کننده در مراحل مختلف این بازی با “نمادهای اعتقادی و مذهبی پنهان در لایه‌های بازی” رو به رو خواهد شد.
در بخش معرفی این بازی در سایت ارتش ایران آمده است: “بازی مبارزه در خلیج عدن در مقایسه با سایر بازی‌های ایرانی حرف اول را می‌زند، اما کیفیت بافت‌های بازی و نمای کلی آن در مقایسه با سایر بازی‌های تیراندازی دنیا، از کیفیت چندانی برخوردار نیست.”
محمد رضا واحدی، معاون فرهنگی و روابط عمومی ارتش ایران در مراسم رونمایی این بازی گفت که ارتش ایران در عرصه جنگ نرم و دفاع سایبری فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده است.
اصطلاح جنگ نرم در ایران به اقدامات روانی و تبلیغات رسانه‌ای گفته می شود که جامعه را نشانه گرفته باشد.

در ادامه می توانید تریلر رسمی بازی و همچنین تریلرهایی که به معرفی مراحل ساخت بازی می پردازد را ملاحظه فرمایید.
 

داستان بازی:همانطور که از اسم بازی متوجه می شوید داستان بازی در مورد مبارزه دلیرانه تکاوران نیروی دریایی درمقابل دزدان دریایی در منطقه عدن است. این تکاوران در ابتدا با گذراندن مراحل تمرینی و آمادگی وارد بازی می شوند و به مبارزه با دزدان دریایی در منطقه می روند.

در بین بازی های تیراندازی اول شخص داستان بازی تا حدی می تواند به محل ها و شخصیت ها جان ببخشد و بازیکن را به گونه ای وادار به بازی کردن کند. از همین رو باید انتظار داشته باشیم تا طراحان این بازی نیز به این نکته توجه داشته باشند و آن را رعایت کنند تا بازی از نظر داستانی دچار مشکل نشود. چرا که از روی پیش نمایش های به دست آمده نمی توان به طور کامل داستان بازی را حدس زد.

برای نمایی بزرگ تر کلیک کنید

گیم پلی:

یکی از مهمترین بخش هایی که هر بازیکن با آن بسیار سر و کار دارد و هر چه زیباتر بودن آن می تواند بازیکن های بیشتری را به خودش جذب کند بخش گیم پلی است. در بازی های قبلی ای که توسط شرکت های مختلف بازی سازی در کشور تولید شده است می توان از گرشاسب نام برد که دارای یک گیم پلی جالب بود و توانست در سطح بین المللی نیز نامی نه چندان بزرگ از خودش به جای بگذرد.

مهمترین مشکلی که در هر بازی وجود دارد باگ ها هستند. این امر تنها مختص به بازی های ایرانی نیست و حتی بازی های بسیار بزرگی مانند Batman: Arkham City نیز شامل این باگ ها می شوند. البته با توجه به امکانات محدودی که در اختیار شرکت های ایرانی قرار دارد می توان از باگ های کوچک به راحتی گذر کرد.

با توجه به پیش نمایش هایی که از این بازی در سایت اصلی آن ها به نمایش در آمده است مبارزه در خلیج عدن دارای یک گیم پلی روان است و به نوعی شما می توانید از آن به عنوان یک بازی شوتر اول شخص لذت کافی را ببرید. البته نکته های ریزی نیز در آن وجود دارد و ممکن است بازیکن های حرفه ای را یاد بازی هایی مانند ندای وظیفه و یا نیروی دلتا(Delta Force) اندازد. برای مثال طرح نقشه و مسیر یاب بازی به مانند ندای وظیفه ۴ می ماند.

برای نمایی بزرگ تر کلیک کنید

در خصوص گیم پلی در این بازی ها باید به انوع اسلحه و تجهیزاتی که در بازی مشاهده می شود نیز اشاره کرد. در بیشتر پیش نمایش های این بازی شما می توانید اسلحه M16 را مشاهده کنید که به عنوان اسلحه نیروی دریای ما شناخته نمی شود. البته سلاح هایی مانند Ak47 یا ژ۳ نیز در بازی دیده می شود و باید این را نیز یاد کنیم که طراحی این سلاح ها به خوبی انجام شده است. در زیر نگاهی به بیشتر اسلحه ها و بالگردهایی که در پیش نمایش های بازی دیده شده است داریم:

سلاح ها

سلاح هجومی M-16 : ساخت ایالات متحده امریکا ، ظرفیت خشاب : ۲۰ الی ۳۰ تیر ، کالیبر : ۵٫۵۶*۴۵ میلی متر ، دارای ۳ وضعیت تیراندازی : ضامن ، تک تیر ، رگبار ، وزن: ۴ کیلوگرم با خشاب پر ، طول : ۱ متر، نواخت تیر: ۷۰۰ تا ۹۵۰ گلوله در دقیقه سلاح هجومی AK-47 : ساخت شوروی سابق ، ظرفیت خشاب : ۳۰ گلوله ، کالیبر : ۳۹*۷٫۶۲ ، وضعیت تیراندازی: تک تیر ، ضامن و رگبار ، طول : ۸۷۰ متر ، وزن : ۵ کیلوگرم با خشاب پر ، نواخت تیر : ۶۰۰ تیر
راکت انداز RPG-7 : ساخت شوروی سابق ، وزن: ۷ کیلوگرم ، کالیبر : ۸۵ میلی متر
تیربار PK : ساخت شوروی سابق ، وزن: ۹ کیلوگرم ، تغذیه با نوار فشنگ یا خشابهای ۲۰۰ یا ۲۵۰ گلوله ای ، نواخت تیر: ۶۵۰ تا ۸۵۰ تیر در دقیقه ، کالیبر : ۷٫۶۲*۵۴ ، طول: ۱ متر و ۲۰ سانتی متر
مسلسل دستی Uzi : وزن: ۳٫۵ کیلوگرم ، کالیبر: ۹ میلی متر، نواخت تیر: ۶۰۰ تیر در دقیقه ، طول: ۶۴۰ میلی متر، وضعیت تیراندازی: ضامن ، تک تیر ، رگبار
سلاح کمری M1911 : ساخت ایالات متحده آمریکا ، ظرفیت خشاب : ۷ تیر ، کالیبر : ۰٫۴۵ اینچ ، وزن: ۱ کیلو و ۱۰۰ گرم ، نواخت تیر: ۲۰ تا ۳۰ گلوله در دقیقه
بالگردها:

بالگرد UH-1 هیویی ، ساخت شرکت بل آمریکا ، برد پروازی : ۵۰۷ کیلومتر ، سرعت: ۲۱۷ کیلومتر بر ساعت

بالگرد SH-3 ، ملقب به سی کینگ “پادشاه دریا” ، سازنده : شرکت سیکورسکی در آمریکا برد پروازی : ۱۰۰۰ کیلومتر ، سرعت: ۲۶۷ کیلومتر بر ساعت. یکی از نکات ظریف در طراحی این بالگرد بوده است که نشان های نیروی دریایی به وضوح بر روی آن نمایان است و این خود نکته سنجی و ریز بینی بازی سازان را نشان می دهد.
گرافیک و صداگذاری:

مهمترین مشکلی که در بازی های گذشته که توسط بازی سازان ایرانی به چشم می خورد سطح پایین گرافیک بازی بود. این امر حتی در بازی بزرگی مانند گرشاسب نیز وجود داشت به طوری که نمایش های بین بازی بسیار عالی بودند اما گرافیک خود بازی سطح قابل قبولی نداشت.

این بار در بازی مبارزه در خلیج عدن ما با محیط دیگری روبرو هستیم که گرافیک خوبی را نیز دارد. با توجه به پیش نمایش های عرضه شده، این بازی بیشتر در مناطق خشک دنبال می شود و البته مراحلی نیز در آب و در قالب اسکورت های دریایی و قایق های تندرو وجود دارد.

برای نمایی بزرگ تر کلیک کنید

گرافیک بازی در محیط های باز به نظر خوب می آید و به گونه ای باعث دلزدگی شما از بازی نمی شود. همچنین در محیط های بسته نیز می تواند رضایت شما را جلب کند. البته در این بازی نباید انتظاراتی مانند افکت های بسیار عالی و یا قدرت تخریب پذیری بالا باشیم.

صدا گذاری ها نیز در حد قابل قبولی است و می تواند حس یک منطقه جنگی را به شما القا کند و البته جالبترین قسمت بازی مکالماتی است که به زبان فارسی رد و بدل می شود.

 

 

Download » دانلود تریلر ساخت کشتی ۱۱٫۴ مگابایت
Download » دانلود تریلر ساخت مراحل بازی ۲۶٫۷ مگابایت
Reg»منبع: www.kamyabfarsi.com

 

 

نمایی از بازی

برای نمایی بزرگ تر کلیک کنید

 

 

درباره : پیش نمایش بازی ,
امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 80


نمایش این کد فقط در ادامه مطلب
بازدید : 475
تاریخ : دوشنبه 27 خرداد 1392 زمان : 13:31 | نویسنده : مهدی | نظرات ()

مطالب مرتبط

آخرین مطالب ارسالی

دانلود رایگان فیلم تبدیل شوندگان 1 دوبله فارسی با لینک مستقیم
دانلود آموزش The Gnomon Workshop – Introduction to Maya 2014
دانلود بازی Kane And Lynch Dead Men برای PC
دانلود موزیک ویدیو جدید علیشمس به همراهی ملانی و خشایار زیکو به نام بارون بارید
دانلود آلبوم جدید متین دو حنجره به نام سرطان
دانلود فول آلبوم متین دو حنجره
دانلود آهنگ جدید متین معارفی ذات من کثیف نیست
دانلود آهنگ رپرها از متین دو حنجره
دانلود بازی Call Of Duty Ghosts برای XBOXONE
دانلود رایگان فیلم جدید و زیبای “هیچ کجا هیچ کس” با کیفیت عالی
دانلود بازی Batman Arkham Origins برای PC
دانلود بازی Total War Rome II برای PC
دانلود بازی Call Of Duty Ghosts برای PC
دانلود تمام موزیک ویدیوهای متین 2حنجره
دانلود بازی Angry Birds Star Wars 1.4.0 برای PC
دانلود مستند How Its Made Dream Cars
دانلود فصل اول انیمیشن Monsters vs Aliens 2013
مجموعه ۸۶ والپیپر دیدنی برای دسکتاپ Computer Desktop Wallpapers 02
دانلود فصل اول انیمیشن Angry Birds Toons 2013
دانلود فصل دوم انیمیشن لاک پشت های نینجا – Teenage Mutant Ninja Turtles Season 02 2013

ارسال نظر برای این مطلب

این نظر توسط محمد در تاریخ 1393/5/30 و 16:03 دقیقه ارسال شده است

شکلکچجوری دانلود کنم

این نظر توسط m در تاریخ 1393/2/31 و 0:12 دقیقه ارسال شده است

پس کی میشه خود بازی رو دانلود کرد


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

راهنمای دانلود و رفع مشکلات کاربران